Два роки тому на вул.Лесі Українки не завершили і підготовчих робіт, бо коштів, які виділила держава, не вистачало, цьогоріч до ремонту повернуться і обіцяють виконати набагато більше

Дата: 08.09.2016 08:44

Фото без описуЩе недавно шумчани вони активно обговорювали ситуацію на вул.Лесі Українки, адже позаминулого року тут уже робили ремонт, відповідно, були виділені кошти, але дорога після того довгий час залишалася у плачевному стані.
- Так і було, - коментує міський голова Володимир Плетюк, і я поясню, чому. – На вказані роботи кошти виділяла держава, відповідно вона й контролювала їх використання і обсяг виконаних робіт. Хто обізнаний з дорожніми роботами, знає, яка це сьогодні дороговартісна справа – їхній ремонт. Сума, яка була виділена, у десятки разів менша від необхідного, і, звичайно, що тоді повного ремонту не було можливості здійснити. Більше того, навіть не завершили підготовчі. Цьогоріч під проект 2008 року держава виділила кошти, і ремонтні роботи по вул.Лесі Українки буде продовжено.