Семінар заступників керівників шкіл

Дата: 31.03.2017 08:43

30 березня 2017 року на базі Шумського ліцею відбувся семінар заступників керівників шкіл на тему «Розвиток креативності обдарованих учнів шляхом впровадження інноваційних технологій». Учасники заходу мали можливість ознайомитись із результатами високого  професійного  рівня роботи педколективу ліцею (Калуш Л.Ю., Заказнюк Н.П.),  досвідом роботи колег з питань організації роботи з обдарованими учнями на уроках історії та правознавства (Приймич Л.І.), української мови і літератури (Ткачук Л.М.), під час вивчення курсу за вибором «Ділова активність» (Мельничук В.Р.).  Творчий потенціал ліцеїсти демонстрували  у різних формах діяльності: презентація наукових робіт, захист бізнес-планів, реалізація  власних фантазій  у створенні моделей одягу  (Костюк С.Б.). Відзначено роль ліцею як базового навчального закладу в організації науково-дослідницької роботи з творчими і  обдарованими учнями. Фото без описуКульмінацією став виступ агітбригади «Лілея»  - володаря гран-прі обласного етапу конкурсу «Земля – наш рідний дім».