Проведемо Великдень без пожеж

Дата: 13.04.2017 08:26

Наближається велике свято – Великдень або ж Воскресіння Христове! Це - одне з найважливіших християнських свят, яке пов'язано не тільки із службою і освяченням пасок, а й з масовим використанням відкритого вогню, зокрема свічок і лампадок як вдома так і в храмах. Тому, щоб свято пройшло без пригод, пожеж та надзвичайних ситуацій, рятувальники нагадують всім основні правила пожежної безпеки, яких необхідно суворо дотримуватися.

Вдома, під час приготування святкових страв, не забувайте про правила безпеки при експлуатації печей, газових та електричних приладів. Не залишайте дітей наодинці, особливо коли в будинку розжарена піч, горить газ чи свічка.

Основні правила поведінки в храмі, щоб уникнути та не допустити пожежі:

- під час богослужіння в церкві варто зберігати безпечну відстань від інших прихожан;

- ретельно зав’язувати волосся хусткою й підставляти під свічку шматок паперу чи носову хустинку, щоб уберегтися від гарячого воску;

- у великодньому кошику свічку слід розмістити таким чином, аби полум’я не торкалося поліетилену чи самого плетеного кошика;

- не підпускати маленьких дітей до відкритого вогню, адже вони можуть нашкодити собі та спровокувати загорання;

- повернувшись із церкви додому свічку слід поставити у вогнетривкий підсвічник подалі від легкозаймистих предметів;

- під час відпочинку на природі не залишайте палаючі вогнища, гасіть недопалки від сигарет, щоб уникнути пожежі.

Будьте обережні, щоб свято не перетворилося на трагедію! При перших ознаках пожежі негайно телефонуйте «101».

Дотримуючись цих нескладних правил, Ви убезпечите себе та своїх близьких від небезпеки.