Тиждень фізики у Шумському ліцеї

Дата: 06.03.2017 08:26

З 27 лютого по 03 березня у Шумському ліцеї пройшов Тиждень фізики, присвячений вченим, вихідцям з Тернопільщини І. Пулюю та О. Смакулі, який  організував та провів вчитель фізики Кучер П.М. Тиждень пройшов під гаслом «Вони прославили свій край». Метою заходів було  розширення кругозору та інтересу  учнів, поглиблення  знань з природничих дисциплін, активізація пізнавальної діяльності ліцеїстів. У рамках тижня відбувся брейн – ринг «Економія. Екологія. Енергетика» (підготували Золотун Б. та Кушнірук М.). У грі взяли участь дві команди, учасники якої демонстрували свої знання у даних галузях. Також для Фото без описутого, щоб ліцеїсти знали своїх відомих земляків, пишалися їхніми досягненнями та прагнули до наслідування, учні Бойківська І. та Дзерук А. підготували презентації про життя та діяльність І. Пулюя та О. Смакули. На завершення тижня прозвучала весела пісня про видатних вчених у виконанні Янчишиної М. та Кожокар А. під супровід Ільківа В.М.