Майстер-клас для вчителів із технології писанкарства

Дата: 24.03.2017 08:24

Писанка - неповторне багатство... Його треба берегти, як безцінний скарб! Нам слід пишатися ним перед світом!» - писав Олександр Довженко.

У Рохманівській ЗОШ I-II ступенів – філії Шумської ЗОШ I-III cтупенів №1 був проведений для вчителів майстер-клас із технології писанкарства.  Провели його вчителі трудового навчання Дзерук Володимир Анатолійович – вчитель Рохманівської ЗОШ I-II ст., та Корнійчук Володимир Миколайович – вчитель Суразького НВК.

Запропонована майстрами технологія зацікавила вчителів, адже писанкарством можна займатись у класах, що не поділяються на групи дівчат і хлопців.

У шкільній майстерні було представлено виставку писанок.
Володимир Анатолійович та Володимир Миколайович не лише навчали педагогів виготовляти писанки, вони зуміла передати їм бажання творити та спонукати до творчості школярів. А ще - поділилася з учителями чудовими ідеями й різноманітними дидактичними матеріалами з писанкарства.

Фото без описуТакож була проведена екскурсія в шкільний музей історії села.

Для учителів була представлена літературно-музична композиція «У писанці вкраїнській душевна глибина…»

Писанкарство - важлива складова української культури, народних традицій, тому ознайомлення з технологіями розпису писанок є важливими у вихованні поваги школярів до традицій українського народу. У писанкарстві розкрилися його висока духовність і небуденний талант.