Щодо розміщення тимчасових споруд

Дата: 09.03.2017 08:12

В останній період часу у м. Шумську почастішали випадки встановлення ТС (тимчасових споруд для комерційної діяльності без відповідних погоджень та технічної документації, передбаченої чинним законодавством, зокрема, Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Відповідо до П2.2. Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (далі – Порядок)- замовник звертається до виконавчого комітету міської ради із заявою довільної форми щодо можливості розміщення ТС.

Пунктом 2.1. Порядку визначено, що підставою для розміщення є паспорт прив’язки ТС.

Необхідно відзначити , що більшість існуючих  ТС не вирізняються різноманітністю та привабливістю і зовсім не поліпшують естетичний вигляд міста. Відсутня сучасна реклама, неохайний зовнішній вигляд, неналежним чином утримується прилегла територія.

В окремих випадках є намагання встановити ТС в місцях, де це категорично не припустимо.

Зокрема, 07.03.2017 року робочою групою міської ради зафіксовано, що громадянином Корольчуком Юрієм Олександровичем на розі вулиці Миру встановлено пересувну ТС, яка закриває видимість для безпечного проїзду транспорту і може призвести до аварійних ситуацій з непередбачуваними наслідками. Корольчука Ю.О. попереджено про необхідність термінового видалення вказаної споруди з даної території та можливого притягнення до адміністративної відповідальності..

Враховуючи викладене, міська рада пропонує суворо дотримуватися вимог чинного законодавства при встановленні ТС.

Також, просимо шанованих підприємців дбати про охайний, привабливий вигляд закладів комерційної діяльності.

Dura lex, sed lex – Закон суворий, але він Закон, сказав древній філософ Ціцерон і ця мудрість на шляху вільної України до Європи є актуальною , як ніколи для всіх громадян, у всіх сферах життєдіяльнсті.

Міська рада