Фестиваль футзалу випускників та вихованців ДЮСШ

Дата: 22.02.2017 08:09

Цьогоріч Шумська ДЮСШ зібрала гостей у свій зал, де 19 лютого відбувся турнір серед випускників та вихованців цього закладу.

До учасників дійства завітав голова Шумської міської ради Володимир Плетюк, котрий відзначив про особливу увагу розвитку здорових та спортивних юнаків, здобутками котрих гордимося впродовж багатьох років. На фестиваль випускники прибули з різних міст України, які навчалися у спортивній школі під керівництвом Сергія Анатолійовича Попова. Випускники сформувались у команди за віковими категоріями, а саме:

• ДЮСШ 1987-1989 р.н.,
  • ДЮСШ 1990-1991 р.н.,
  • ДЮСШ 1995-1996 р.н.,
  • ДЮСШ 2000-2001 р.н.

Фото без описуГра була надзвичайна, усі команди були налаштовані на перемогу. Кожен намагався викластись максимально.

У запеклій боротьбі перемогу отримала команда ДЮСШ 1995-1996 р.н.

По завершенні ігор всі команди отримали з рук Попова Сергія Анатолійовича кубки, грамоти та медалі, а сюрпризом для них став святковий торт.

Всі залишилися щасливі і задоволені турніром.