ПРОВОДЯТЬСЯ  ГРОМАДСЬКІ  ОБГОВОРЕННЯ

Дата: 10.10.2017 08:08

Згідно рішення Шумської міської ради №1100 від 18.07.2017 р з 10.10.2017 р. по 25.10.2017 р. проводяться громадські обговорення по розробленню детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,25 га, яка знаходиться за адресою с. Мирове, вул. Дружби, 1, Шумського району для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), відповідно до державних будівельних норм, стандартів і правил.   Відповідальним за розроблення та фінансування детального плану території є Матлак Володимир Миколайович.

Більш детальну інформацію по даній документації можна ознайомитись на сайті Шумської ОТГ: https://shumska-gromada.gov.ua/ в рубриці «Громадські обговорення».

Свої пропозиції, зауваження можна подавати у письмовій формі за адресою: м. Шумськ, вул. Українська,59, каб. №404.