Семінар учителів основ здоров'я

Дата: 16.03.2017 08:02

Здоров'я - найперша необхідна умова успішного розвитку кожної людини, навчання, праці, добробуту, створення сім'ї та виховання дітей. Навчити дітей берегти і зміцнювати своє здоров'я - одне з найголовніших завдань сучасної школи і вчителя.

В Бриківському НВК відбувся семінар учителів основ здоров'я. Вчитель вищої кваліфікаційної категорії основ здоров'я Ганна Григорівна Мельничук презентувала урок «Способи гасіння невеликих пожеж. Особливості гасіння електроприладів. Захист органів дихання під час пожеж», на якому учні розглянули умови й причини виникнення пожеж, принципи запобігання та гасіння пожеж, навчилися розвивати поняття про способи гасіння невеликих пожеж, особливості гасіння електроприладів, захист органів дихання під час Фото без описупожежі.

Під керівництвом учителя був представлений виступ агітбригади "Молодь обирає здоров'я", де вихованці показали свою творчу майстерність на сцені.