Тиждень зарубіжної літератури в Шумській ЗОШ I-III ст. №1

Дата: 22.03.2017 07:49

Світ дивовижний вас вітає,

Всіх тих, хто вдумливо читає,

Долати знань високі мури-

Вас кличе світ літератури!

«Зупинись і подумай! Чи можеш ти жити без зарубіжної літератури? Чи буде повним твоє життя без книги, без поезії, без театральних вистав.

Саме такими словами на загальношкільній лінійці розпочато тиждень зарубіжної літератури в Шумській ЗОШ I-III ст. №1. Він був цікавим і пізнавальним. В рамках тижня- огляд Фото без описулітературних газет, виставка творів зарубіжних письменників, казковий вернісаж для учнів 4-5 класів. Завершився тиждень парадом літературних героїв, який підготували учасники шкільного драмгуртка «Сценікорум». Глядачі познайомилися з міфічними героями Дедалом та Ікаром, побували на балу з Попелюшкою, боролися із Сніговою королевою, співчували Хлопчику-зірці і раділи перемогам Айвенго, переживали за Ромео і Джульєтту, гордилися за Тараса Бульбу та його сина Андрія.