Шумський район, Тернопільська область

Новини громади

Дата створення: 20:41 26.04.2016

26 квітня 2016 року відбувся урочистий захід приурочений 30-ій річниці Чорнобильської катастрофи.  Під час дійства був проведений молебень та проведено урочисте покладання квітів до пам’ятника загиблим ліквідаторам аварії на ЧАЕС, також пам'ятними відзнаками за заслуги були нагороджені наші земляки,  причетні до ліквідації наслідків аварії.

КП "Шумськкомунсервіс" було проведено ремонтні роботи по відновленню водопостачання

Дата створення: 20:26 23.04.2016

З 18 години 21 квітня 2016 року в результаті локальної аварії на центральному водопроводі без питного водопостачання залишились споживачі частин вулиць Української, Волинської, Шевченка, Князя Острозького, 840 – річчя Шумська. Ремонтні роботи проводились КП «Шумськкомунсервіс» 22-23 квітня.

Делегація з Вінниччини переймала досвід Шумськї об'єднаної територіальної громади

Дата створення: 20:08 22.04.2016

Перейняти досвід створення об’єднаної громади, запитати про можливі ризики та відверті переваги такого кроку – ось якої була мета багаточисельної делегації з Вінниччині, яка минулого тижня завітала у Шумськ, у гості до об’єднаної громади.

Днями голова Шумської об’єднаної територіальної громади Плетюк Володимир Євгенович провів робочий виїзд для перевірки якості проведених робіт по ремонту автомобільних доріг

Дата створення: 19:56 21.04.2016

Днями голова Шумської об’єднаної територіальної громади Плетюк Володимир Євгенович зустрівся з начальником Служби автомобільних доріг в Тернопільській області Юликом Б.І з метою обговорення перспектив проведення ремонтних робіт автошляхів місцевого значення на території Шумської об'єднаної громади. Також 21 квітня 2016 року голова Шумської об’єднаної територіальної громади Плетюк Володимир Євгенович разом з Тукою Олегом Григоровичем  спеціалістом відділу розвитку, торгівлі та інвестицій провели робочий виїзд  в села Биківці, Бірки, Новостав, Потуторів, Соснівка, Шумбар для перевірки якості проведених робіт філією «шумський райавтодор».

Дата створення: 17:51 20.04.2016

18 квітня 2016 року відбулось засідання виконавчого комітету Шумської міської ради під час якого розглянули  та прийняли відповідні рішення з наступних питань:

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна з робочою поїздкою відвідав Шумську об'єднану громаду

Дата створення: 11:22 14.04.2016

У Шумську завершили реконструкцію очисних споруд. У рамках робочої поїздки у Шумський район голова обласної державної адміністрації Степан Барна оцінив якість робіт.

КП "Шумськкомунсервіс" проводить благоустрій в населених пунктах громади .

Дата створення: 11:29 13.04.2016

Комунальне підприємство "Шумськкомунсервіс" проводить благоустрій  кладовища в с.Угорськ. Роботи проводяться з метою розширення площі захоронення, а також водовідведення стічних вод навколо кладовища. Після завершення робіт з благоустрою буде  проводитись облаштування вулиці - заїзду до кладовища.