Конкурс з відбору виконавців робіт із землеустрою

Дата: 20.05.2024 10:00

Шумська міська рада оголошує конкурс  з відбору виконавців робіт із землеустрою

Конкурс відбудеться: 07 червня 2024 року о 09:30 в приміщенні малого залу Шумської міської ради за адресою: Тернопільська область, місто Шумськ, вулиця Українська, 59, каб. 321.

Конкурсний відбір проводиться щодо об’єкта комунального майна:

1) розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 14,0 га, за рахунок земель водного фонду, цільове призначення для рибогосподарських потреб, розташованої за  межами населеного пункту села Новостав Кременецького району Тернопільської області.

2) виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності для подальшого продажу права оренди на неї на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, а саме земельної ділянки площею 1,5590 га, кадастровий номер 6125880900:02:004:0011, цільове призначення 16.00 землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам), угіддя пасовища, яка розташована за межами населеного пункту села Бриків Кременецького району Тернопільської області.

Мета проведення робіт із землеустрою: роботи проводяться з метою підготовки лотів для подальшого продажу права оренди земельних ділянок комунальної власності на земельних торгах (аукціоні).

Кінцевий термін подання документів: за чотири робочих дні включно до оголошеної дати проведення конкурсу.

Замовник: Шумська міська рада.

До участі у конкурсі допускаються учасники, які є виконавцями робіт із землеустрою та діють на підставі сертифікату на проведення робіт із землеустрою, виданого згідно чинного законодавства.

На конкурс учасником подається конкурсна документація на (об’єкт) об’єкти в запечатаному конверті, яка складається із наступних документів:

- заява про участь у конкурсі з відбору виконавців робіт із землеустрою;

- копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (для фізичних осіб);

- копія установчого документа учасника (для юридичних осіб);

- копії сертифікату інженерів-землевпорядників, які є відповідальними за виконання робіт із землеустрою;

- інформація щодо досвіду роботи претендента, кваліфікації  та досвіду роботи фахівців, які залучаються ним до виконання робіт із землеустрою, завірена претендентом.

Конкурсна пропозиція подається в запечатаному конверті, в якій зазначається строк виконання робіт (у календарних днях).

Конкурсна пропозиція щодо вартості робіт по кожному об’єкту подається окремо.

Пропозиція щодо ціни надання послуг з виконання робіт із землеустрою подається з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно із законом.

На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору виконавців робіт із землеустрою», а також зазначити назву об’єкта щодо якого буде проводитися конкурсний відбір та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи-підприємця, який подає конкурсну документацію.

Телефон для довідок: (03558)  2 11 83.

Конкурсна комісія.