Виставка картин «Україна на полотні»

Дата: 24.11.2023 20:01

У Шумському краєзнавчому музеї діє виставка картин «Україна на полотні» художників-аматорів громади: Юрія Антонюка із с. Васьківці, Надії Коваль (с. Сураж), Катерини Присяжнюк (с. Угорськ), Людмили Головатюк (с. Кутянка), Анастасія Ізерська (с. Васьківці), Іванни Дубини (с. Рохманів). На виставці представлені роботи понад 60 робіт, які виконані у різних жанрах.
Сьогодні відвідувачі мали змогу особисто познайомитись з художниками-аматорами. Присутність авторів картин, їхня презентація робіт, позитивні відгуки присутніх – дали можливість поглянути на роботи з іншої, творчої, сторони.
Рекомендуємо жителям та гостям громади відвідати виставку. Оглянути експозицію можна за адресою: м. Шумськ, вул. Шевченка, 8. Діятиме виставка з 24 листопада до 12 грудня, з 10:00 до 16:00 год.
Захід відбувся у рамках проєкту «Голос громади у місцевому самоврядуванні», що реалізовується за сприяння Програми DOBRE та ГО «Український Народний Дім у Чернівцях».