Громада попрощалася із 19-річним Героєм

Дата: 16.03.2023 16:51

Сьогодні громада попрощалася із 19-річним військовим Романом Корчемним, який загинув 11 березня поблизу с. Білогорівка на Донеччині. Юнак у січні 2023 року прийняв рішення стати на захист нашої держави та підписав контракт із ЗСУ. Проходив військову службу в складі гірсько-штурмового відділення.

Похорон відбувся у рідному селі Стіжок. Вшанувати пам’ять Героя прийшли майже усі односельчани загиблого, жителі громади, представники влади, духовенство та військовослужбовці. Панахиду відслужили у церкві Преображення Господнього. На сільському кладовищі труну Героя накрили державним прапором. Під супровід оркестру присутні виконали гімн України. З усіма військовими почестями, під залпи почесної варти поховали бійця.

Мужній воїн віддав своє життя, захищаючи рідну землю від найлютішого ворога. Кожного дня ми маємо згадувати про ціну, яку заплатив і продовжує платити наш народ за свою свободу. На жаль, герої вмирають. Їх більше немає для тих, кому вони потрібні живі. Світла пам’ять захиснику та щирі співчуття близьким.

Сьогодні, 16 березня, у Шумській громаді оголошено днем жалоби.