Важка втрата для Шумської громади...

Дата: 13.01.2023 15:30

Із сумом та скорботою сповіщаємо, що 12 січня 2023 року, мужньо виконуючи військовий обов’язок, через отримані ушкодження від вибухів та осколків загинув старший солдат, стрілець-санітар десантно-штурмового батальйону ЗСУ, житель села Вілія Олександр Іванович Дацюк, 1999 року народження.

Мужній та відважний воїн, веселий, позитивний, добрий, щирий, надійний друг і побратим, той, хто прийде на допомогу і вдень, і вночі, людина з великим серцем та справжній патріот своєї держави. Він захищав рідну Україну, наш з вами спокій, наше щасливе майбутнє, але на жаль, віддав за це найдорожче - своє життя... Наш Захисник до останнього був вірний військовій присязі, стоячи на захисті своєї Батьківщини.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та друзям Героя. Схиляємо голови перед подвигом нашого земляка- захисника! Вічна Пам'ять та шана Герою!

Про зустріч тіла нашого Героя та чин поховання повідомимо додатково.