Відбудеться засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 20.04.2021 13:00

Відбудеться засідання виконавчого комітету міської ради

22 квітня 2021 року (четвер) о 10 год.  у малому залі адмінбудинку відбудеться засідання виконавчого комітету Шумської міської ради

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1.Про утворення конкурсного комітету з визначення перевізників на приміських автобусних маршрутах що не виходять за межі громади.

2.Про перенесення пішохідного переходу по вулиці Енергетична у місті Шумськ.

3.Про надання дозволу на демонтаж частини будівлі у місті Шумськ.

4. Про затвердження переліку комунальних автодоріг, що підлягають поточному ремонту за кошти міського бюджету у 2021 році.

5.Про затвердження Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Шумської міської ради та складу опікунської ради.

6.Про внесення змін до складу комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Шумської міської ради.

7.Про влаштування дитини позбавленої батьківського піклування в КНП «Тернопільський обласний спеціалізований будинок дитини» Тернопільської обласної ради.

8.Про влаштування малолітніх дітей в Бережанський ліцей.

9. Про зрізання дерев  на території  Шумської громади.

10.Про продовження договору оренди на частину приміщення для  АТ «Ощадбанк».

11. Про включення в перелік об’єктів першого типу  приміщення  стоматологічного відділення КНП Шумської міської  ради «Шумська міська лікарня».

12. Про внесення змін в договір оренди комунального майна.

13. Про взяття на облік безхазяйного майна.

14. Про поселення жительки с.Андрушівка  в Дедеркальське відділення надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебування (проживання) надання соціальних послуг стаціонарного догляду.

15. Про оголошення конкурсу на зайняття посади директора КНП  «Шумський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

16. Про погодження місця розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

17. Про відмову у встановленні рекламних засобів в м. Шумськ.

18. Про включення в списки квартирного обліку жителя м. Шумськ.

19. Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 24 лютого 2021 року №38 «Про присвоєння адреси на житлові будинки в м. Шумськ, вул. Набережна».

20. Про присвоєння та зміну адрес на нежитлові приміщення та житлові будинки.