Плановий виїзд в с. Залісці

Дата: 23.03.2021 20:26

23 березня здійснено виїзд у с. Залісці комісії у складі заступника міського голови Олександра Макаревича, начальника служби у справах дітей Світлани Бєлякової, керівника структурного підрозділу відділення соціальної роботи Наталії Ставнійчук, дільничного офіцера поліції Ліни Мамчур та старости Анатолія Вінічука з метою контрольного обстеження умов проживання родини, яка перебуває на обліку сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Батькам роз’яснено чинне законодавство про належне виконання батьківських обов’язків щодо дітей та відповідальність в разі порушення.

Також відвідано дитячий будинок сімейного типу з метою обстеження умов проживання родини Любові Бальчос, яка виховує 6 дітей. З сім’єю проведено інформаційно-консультативну роботу щодо вирішення її проблем.