Офіційне представлення діяльності кооперативу у с. Людвище

Дата: 25.12.2020 14:08

23 грудня відбулося офіційне представлення діяльності сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Людвищенська перлина», на захід були запрошені міський голова Вадим Боярський та голова РДА Віталій Кудлак. У 2018 році кооператив засновали жителі села Головач Петро, Дмитрук Володимир та Тимчук Оксана. На даний час зуміли об’єднати 28 сімей, основна діяльність спрямована на виготовлення молочної продуції.

Завдяки участі у обласній програмі підтримки кооперативів було придбано обладнання для сироварні. За сприяння Агрохолдингу «Контінентал Фармерз Груп» було зроблено ремонт у приміщенні. Кооператив уже планує розширити свою діяльність та реалізовувати продукцію для населення.

Вадим Боярський подякував усім за підтримку та розвиток сільських територій та зазначив, що міська рада буде забезпечувати максимальне сприяння щодо розвитку кооперативів у громаді.