Увага! Нас цікавить ваша думка!

Дата: 15.08.2016 16:45

Шановна громадо! За кілька днів ми перегорнемо важливу сторінку у нашому спільному календарі і відсвяткуємо 25-ту річницю народження Незалежної України. З-поміж іншого, на урочистих заходах ми завжди нагороджуємо шумчан з нагоди свята.

Тому хочемо почути і вашу думку: хто з жителів громади, активістів, громадських, політичних діячів, депутатського конкурсу, підприємців, аграріїв, військовослужбовців, волонтерів, меценатів, освітян, медиків, творчої, обдарованої молоді вартий того, щоб його відзначили під час урочистих заходів? Хочемо, щоб ваші пропозиції були щирими, об`єктивними і переконливими. Подавайте їх – і ми радо врахуємо думку громади.