Пошиття багаторазових захисних масок у закладах освіти Шумської громади

Дата: 31.03.2020 11:05

У період пандемії коронавірусу виникла потреба у засобах індивідуального захисту. Шумська міська рада та волонтери «Схід і Захід єдині» передали тканину закладам освіти. До пошиття багаторазових захисних масок долучилися заклади освіти Шумської міської ради: Шумський НВК, Шумський МНВК, Шумська ЗОШ І-ІІІ ст.№1, Шумський ЦПР, Бриківський НВК, Рохманівська ЗОШ І-ІІ ст. та Рохманівський дитячий садок, Тилявський НВК. Крім того, забезпечують тканину з домашніх запасів працівники Шумської міської ради.

Дані маски будуть роздані жителям Шумської громади, які потребують даної допомоги. Ми всі повинні розуміти, що подолати цю небезпеку зможемо тільки разом.