Індивідуальні контейнери роздано для мешканців сіл Обич та Залужжя

Дата: 07.02.2020 16:20
Кількість переглядів: 1914

Шумська міська рада спільно із Програмою «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) активно впроваджує черговий етап реалізації Плану удосконалення надання послуги поводження з твердими побутовими відходами на території ОТГ.

На початку лютого у селах Обич та Залужжя Комунальне підприємство «Шумськомунсервіс» роздало індивідуальні контейнери для домогосподарств, які підписали договори щодо централізованого вивезення побутових відходів. Також у с. Обич передбачено облаштування майданчика для сортування відходів (для пластику, паперу та скла).

Підписання договорів триває, звертайтеся до виконувачів обов’язків старост або КП «Шумськкомунсервіс»: м. Шумськ, вул. Б. Хмельницького, 10; тел.: 2-16-60.