Представлення голови Шумської райдержадміністрації

Дата: 05.02.2020 14:01

5 лютого голова Тернопільської обласної державної адміністрації Ігор Сопель представив голову Шумської райдержадміністрації. На цю посаду призначено Кудлака Віталія Ярославовича. Очільник області зачитав розпорядження Президента України про призначення та зазначив, що разом із посадою новий голова РДА отримує і велику зону відповідальності.

Після завершення урочистої частини Ігор Сопель та Віталій Кудлак мали змогу познайомитися із Шумською громадою, зокрема, спільно із секретарем міської ради Людмилою Павленко здійснили візит у Центр надання адміністративних послуг, також обговорили проблемні питання щодо майбутнього приєднання сільських рад до існуючих громад області. На завершення, сторони висловили сподівання щодо ефективної співпраці усіх гілок влади та громадського активу району.