Шумська громада серед переможців Конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування»

Дата: 05.12.2019 11:19

4 грудня у Києві відбулася церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування», який проводився вже ушосте. Конкурс організовує та проводить Міністерство розвитку громад та територій України разом із Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

Цього року у Конкурсі брали участь практики за трьома темами:

- Практики, засновані на рішеннях місцевих рад, що стосуються соціально-економічного розвитку;

- Розвиток, заснований на особливостях громади;

- Залучення молоді до місцевого економічного розвитку

На заході працювала виїзна студія «Українського радіо», яка працювала у прямому ефірі. Міський голова Володимир Плетюк дав інтерв’ю щодо досвіду громади у реалізації кращих практик та впровадження проектів. Зокрема, Шумська об’єднана територіальна громада та «Творча майстерня «ART-Box» отримали диплом ІІІ ступеня у темі «Практики залучення молоді до місцевого економічного розвитку», у номінації «сільські, селищні, міські ради об’єднаних територіальних громад».