Засідання сесії міської ради

Дата: 17.10.2019 12:00

Учора, на 53 засіданні сесії VIІ-го скликання, депутати вкотре зібралися аби обговорити нагальні питання. Вирішено внести зміни до міського бюджету на 2019 рік. Слідуючим питанням було  затвердження рішень виконавчого комітету у міжсесійний період. Також на засіданні ухвалили Програму розвитку малого і середнього підприємництва у Шумській ОТГ на 2019-2022 рр. і, що не менш важливо, затверджено Положення переліку послуг, які надаються у відділі ЦНАПу Шумської міської ради.

Наступним, над чим працювали депутати,  були питання врегулювання земельних відносин на території Шумської ОТГ.

По закінченню сесії спеціаліст економічного відділу Микола Попов закликав депутатів та старост залучати громадян до «Бюджету участі», а також наголосив, що для ефективного розвитку громади є важлива думка кожного її жителя.