День вчителя - у ритмі свята

Дата: 02.10.2019 17:23

Учителю! Пораднику і друже!

Ви вибрали дорогу непросту.

Ми Вам сьогодні дякуємо дуже

За Вашу працю вчительську святу!

Стало традицією у перший тиждень жовтня відзначати День учителя. З нагоди Дня працівників освіти у Шумській школі мистецтв відбувся святковий концерт.

Від Шумської громади освітян привітали міський голова Володимир Плетюк та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Любов Дмитрук. Звучали слова подяки для вчителів за їх самовідданість та невтомну працю, мудрість та теплоту сердець.

За високу результативність у роботі, сумлінну працю, особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти педагоги були нагородженні грамотами.

Викладачі та вихованці Шумської школи мистецтв подарували присутнім на святі прекрасний концерт. Незвичним у проведенні свята стали акції «Селфі з учителем» та «Фото на пам’ять», після якого усі могли поширити світлину у власній сторінці соціальної мережі. Таким символічним жестом учасники показали, що професія учителя може бути сучасна, модна та креативна.