Крихітний добрий вчинок краще, ніж урочисті обіцянки зробити неможливе

Дата: 11.09.2019 11:49

На початку квітня Шумська міська рада розпочала добру ініціативу: організувала благодійний збір дитячих речей та встановили соціальний контейнер, куди усі бажаючі мають змогу віднести дитячі речі та іграшки. Уже працівники міської ради декілька разів організовували акції та передавали речі з контейнера тим, хто цього потребує.

У вересні в черговий раз працівники пересортували речі відповідно потреб. Директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Шумської міської ради Світлани Петрук передала частину іграшок із контейнера для Обицького навчально-виховного комплексу, зокрема для дошкільної різновікової групи (19 діток). Директор Обицького НВК Панасюк Іванна висловлює вдячність усім, хто долучився до акції за щедроту душі, за турботу про ближнього. Ваші речі отримали друге життя та принесли радість для маленького власника чи власниці. Акція триває, робити добрі вчинки ніколи не пізно!