Відбулась робоча зустріч спеціалістів міської ради з експертами Національного Демократичного Інституту (НДІ)

Дата: 15.08.2019 17:13

Відбулась робоча зустріч спеціалістів міської ради з експертами NDI  Христиною Білою та Наталею Рябушенко. Мета даного заходу є розроблення плану дій та проведення оцінки з питань забезпечення рівних прав та потреб громадян у надані якісних послуг.

Довідка: в рамках програми Dobre, NDI має декілька напрямків роботи: навчання місцевих лідерів з питань гендерно-орієнтованого бюджетування, проведення тренінгів для жінок з розвитку лідерських навичок в рамках Академії жіночого лідерства, розбудова депутатських груп з гендерних питань, а також підвищення громадського розуміння переваг гендерної рівності.