Результати районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Дата: 16.03.2019 23:16

За результатами районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.відділ освіти,молоді та спорту нагороджує переможців. учнівських олімпіад з навчальних предметів.

Призові місця на ІІ(районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів вибороли 307 учнів ( 43 % від загального числа учасників). Серед закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів найвищі показники мають школярі Шумського ліцею (71 призер), Шумської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (45 призерів) Шумського НВК( 43 призери). Серед закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів: Цеценівський НВК (16 призерів), Кордишівський НВК (9 призерів), Тетильківський НВК (8 призерів), Васьковецька ЗОШ І-ІІ ст.(7 призерів).