У Шумській ОТГ розпочинається робота щодо впровадження Громадського бюджету на 2019 рік

Дата: 09.01.2019 16:26

Фото без опису09 січня 2019 року відбулася робоча зустріч з представниками головних розпорядників коштів по програмі «Бюджет участі Шумської ОТГ».

На початку зустрічі секретар Шумської міської ради Павленко Л.В. запропонувала максимально включитися як авторам, так і спеціалістами міської ради у розробку календарного плану та узгодження (коригування за потреби) заходів по проекту, враховуючи заплановане відповідно до кошторису фінансування. Такі перші кроки мають бути максимально ефективними, аби у подальшому менше виникало суперечностей та необхідності змін чи коректив.

Нагадаємо, що за результатами голосування, переможцями визнано 4 проекти на виконання яких спрямують 400 тис. грн.

- проектна пропозиція № 20-18 «Спортивна кімната з тренажерами на території села Потуторів», автор Мирослава Чуйко, кількість голосів – 393 на суму – 100 000 грн.

- проектна пропозиція № 24-18 «Бебіленд (BABYLEND) – ігровий дитячий майданчик», автор Надія Мартинюк, кількість голосів – 379 на суму - 95 970 грн.

- проектна пропозиція № 15-18 «Казкове дитинство», автор Ірина Ковальська, кількість голосів – 323 на суму - 95050 грн.

- проектна пропозиція № 26-18 «Створення культурно-просвітницької зони відпочинку для жителів села Фото без описуБиківці «Співоче поле калинове», автор Оксана Безух, кількість голосів – 307 на суму - 100 000 грн.