Низький уклін вам, шановні ветерани!

Дата: 01.10.2018 15:33

Фото без описуВся Україна вже традиційно 1 жовтня відзначає День дюдей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу  до найстарших представників громади. Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди  зберегли для нас найкращі традиції, навчили долати труднощі.

З нагоди цього свята в Шумській школі мистецтв відбувся святковий концерт за участю викладачів та учнів цієї школи. З вітальним словом до присутніх звернулися міський голова Володимир Плетюк та голова ради Шумської районної організації "Організації ветеранів України" Констянтин Самойлович.

Також, міським головою було вручено грамоти за активну участь у ветеранському русі громади та з нагоди Дня ветерана секретарю Фото без описуШумської організації ветеранів Горбоніс Поліні Матвіївні і члену ветеранської організації співробітників органів МВС Мельниченку  Петру Адамовичу.

По завершенню слова Володимир Плетюк побажав усім міцного здоров’я, довгих років життя наповнених яскравими та щасливими подіями.