Творіть добро - і вам воздасться

Дата: 31.07.2018 14:16

Україна буде щасливою тоді, коли кожна її дитина відчує турботу і підтримку. Саме в такому напрямку працює очільник міської ради             Плетюк В.Є. у цьому неодноразово переконуються діти, вчителі та батьки Андрушівського навчально – виховного комплексу. Наприкінці навчального року під час зустрічі з учнями Володимир Євгенович запевнив, що постійно  буде піклуватися про належні умови навчання дітей. І його слова не розійшлися з ділом – у навчально – виховному комплексі оперативно проводиться заміна вікон. На даний час замінено 39. Школа оновлюється і зустріне своїх вихованців щасливою посмішкою і теплом. Народна мудрість гласить: «Творіть добро – і вам воздасться». Тож нехай усі ваші починання ведуть до успіху.

Учительський та батьківський колективи НВК