Тернопільська обласна державна адміністрація інформує Щодо діяльності Державної інноваційної фінансово-кредитної установи

Дата: 02.04.2018 11:20

28 березня 2018 року між Тернопільською обласною державною адміністрацією та Державною інноваційною фінансово-кредитною установою Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (далі - ДІФКУ) укладено Меморандум про започаткування інвестиційного співробітництва та залучення фінансових інструментів у сфері державної інноваційної політики, що реалізується ДІФКУ для впровадження інвестиційних проектів в Україні та на території регіону зокрема.

ДІФКУ утворена Кабінетом Міністрів України з метою здійснення фінансової підтримки інноваційної діяльності суб’єктів господарювання різних форм власності, а також залучення вітчизняних та іноземних інвестицій для розвитку реального сектору економіки, підвищення вітчизняного потенціалу з експорту продукції, що виробляється на підприємствах галузей національної економіки, захисту та підтримки національного товаровиробника (детальніше за посиланням http://difku.gov.ua ).