Нарада з працівниками відділу освіти, молоді та спорту і керівниками навчальних закладів

Дата: 12.04.2017 14:39

12 квітня 2017 року головою міської ради проведено нараду з працівниками відділу освіти, молоді та спорту та керівниками навчальних закладів м.Шумськ. В ході зустрічі проаналізовано діяльність закладів освіти за період перебування в об’єднаній територіальній громаді. Зокрема відзначено 100% виплату заробітної плати, енергоносіїв, придбання матеріалів, спрямованих на зміцнення матеріально-технічної бази. Поряд з цим, Володимир Євгенович вказав на те, що робота з молоддю здійснюється   на мінімальному рівні, а тому потребує активізації та нововведень. З цією метою визначено пріоритетні напрямки роботи на ІІ та ІІІ квартали 2017 року:
- співпраця закладів освіти з громадськими та молодіжними організаціями;
- організація якісного проведення розважальних та спортивних заходів у населених пунктах ОТГ;
- пошук креативних молодих людей, інтелектуальні ідеї яких сприятимуть розвитку різних сфер діяльності громади;
- придбання обладнання для спортивних та ігрових майданчиків у навчальні заклади тощо.
          Крім того, учасники наради обговорили проведення міського свята з нагоди Дня матері.