Важливе оголошення

ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ

У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ПОВІДОМЛЯЄ:

ГРОМАДЯН ТА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

З метою реалізації Закону України «Про санкції» (далі – Закон про санкції) Порядком державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, затвердженим наказом Міністерства юстиції України  від 09.02.2016 № 359/5, та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 09.02.2016 за № 200/28330 (зі змінами) (далі – Порядок) передбачено, що у разі проведення державної реєстрації, пов’язаної зі збільшенням розміру статутного капіталу господарських товариств, підприємств, у яких резидент іноземної держави, іноземна держава, юридична особа, учасником якої є нерезидент або іноземна держава, володіє 10 і більше відсотками статутного капіталу або має вплив на управління юридичною особою чи її діяльність, державний реєстратор обов’язково встановлює наявність/відсутність персональних санкцій відповідно до Закону про санкції, рішення про застосування яких прийняте Радою національної безпеки і оборони України та введено в дію указом Президента України (положення абзацу другого пункту 12 розділу II Порядку).

Враховуючи зазначене, у разі встановлення факту застосування до фізичних або юридичних осіб, що звернулися для відповідної реєстраційної дії, санкцій, передбачених пунктом 16 статті 4 Закону про санкції, суб’єкт державної реєстрації відмовляє у вчиненні державної реєстрації відповідно до пункту 5 частини першої статті 28 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань».

З усіма питаннями, що виникають у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб -підприємців Ви можете звернутись в Центр надання адміністративних послуг Шумської міської ради за адресою:

м.Шумськ, вул. І.Франка, 30(колишнє приміщення кінотеатру «Мир»)

Телефон для довідок : 2-23-77