Шумська міська рада оголошує конкурс!!!!

Дата: 17.07.2017 14:07

Запрошуємо ініціативних, активних та креативних представників громадськості долучитися до створення гасла та логотипу об’єднаної територіальної громади  Шумської  міської ради.

Метою конкурсу є вибір кращого, творчого та  оригінального короткого слогану, який буде демонструвати нашу громаду і буде використовуватися у всіх публікаціях і рекламних матеріалах. Гасло повинно бути коротким, дати характеристику громади, інтегрувати місцеве співтовариство і створити позитивний образ Шумської об’єднаної територіальної громади.

Гасло та логотип Шумської об’єднаної територіальної громади  сприятимуть позиціюванню території як в Україні, так і за кордоном, а також – залученню інвестицій,  розвитку туристичного, інвестиційного та зовнішньоекономічного іміджу, популяризації громади та її історико-культурної спадщини.

Порядок та умови проведення конкурсу визначенні Порядком.

Порядок та умови проведення відкритого творчого конкурсу на визначення логотипу та гасла  об’єднаної територіальної громади Шумської міської ради.