Кременецьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області інформує

Дата: 11.10.2017 14:04

Відповідно до Закону України №2148 VIII від 03.10.2017 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» проведено масовий перерахунок з 1 жовтня 2017 року.

Перераховано 8349 пенсійних справ. Додаткова потреба в коштах становить 1 млн. 970 тис. грн. Середній розмір підвищення – 236,05 грн.

Пенсіонерам, розмір підвищення пенсії яких становить більше 140 грн., кошти будуть виплачені додатковими відомостями у жовтні. Якщо сума доплати менше ніж 140 грн., кошти будуть виплачені в листопаді разом з основною пенсією.

Заступник начальника Шумського відділу з питань

призначення, перерахунку та виплати пенсій                                                    Лірська Н.П. 11.10.2017