«Кобзарева струна не вмирає»

Дата: 12.03.2018 10:10

Фото без описуАби вшанувати пам'ять Тараса Шевченка, на площі Героїв Майдану міста Шумськ біля  пам’ятника Тарасу Шевченку 09 березня 2018 року відбулася літературно-музична композиція «Кобзарева струна не вмирає», присвячена 204-річниці з Дня народження великого Кобзаря, на місці вшанування зібралися представники районної та міської влади, громадськість, учнівська молодь.

У День народження світоча українського народу Тараса Шевченка  згадали  його особливе значення  для України, велетенський внесок у пробудження і формування національної свідомості українського народу, в розвиток української та світової культури.

У програмі прозвучали виступи колективів художньої самодіяльності та професійних колективів, виступи читців поетичних та літературних  творів Тараса Шевченка.

У знак  шани та поваги до Великого Кобзаря всі учасники заходу поклали квіти до підніжжя пам’ятника борцю за свободу та незалежність України.