Семінар вчителів фізичної культури

Дата: 24.02.2017 08:45

Семінар вчителів фізичної культури на тему: «Зростання ролі фізичної культури і спорту у формуванні здорового способу життя» відбувся на базі Великоіловицького НВК

Інтегрований урок фізичної культури, біології, основ здоров’я «Піраміда здоров’я»  з учнями 7 класу провела вчитель вищої кваліфікаційної категорії Сірук Оксана Іванівна. На початку уроку за допомогою технічних засобів учням були цікаво доведені теоретичні відомості про чинники, що впливають на здоров'я людини.

Оксана Іванівна створює найголовнішу умову ефективності уроку - стійку мотивацію учнів до фізичного розвитку та самовдосконалення.

Була проведена екскурсія  в музей навчального закладу імені Георгія Петрука –Попика.

Учасникам семінару було представлено виховний захід «Козацькі забави», присвячений здоровому способу життя. Команди за допомогою естафет змагалися у швидкості, спритності, організованості. Вболівальники емоційно підтримували учасників спортивного свята.

Головну нагороду – позитивний настрій отримали всі учасники заходу.