Шумщина попрощалася із Героєм Іваном Педоренком

Дата: 07.03.2024 21:00

Сьогодні Шумська громада попрощалася із захисником – 44-річним Героєм Іваном Педоренком. Народився він на Вінниччині, а з 2015 року проживав у с. Биківці, де працював на місцевому фермерському господарстві.

У жовтні 2022 року Іван був мобілізований, військові знання здобував закордоном. Ніс службу у морському центрі спеціальних операцій на посаді старшого оператора групи. Загинув 28 лютого у Херсонській області під час виконання бойового завдання.

Панахиду відслужили у с. Биківці у церкві Різдва Пресвятої Богородиці. Під супровід оркестру жалобна процесія пройшла вздовж села до місцевого кладовища. Востаннє нашому земляку віддали військові почесті.

Важко знайти слова втіхи, коли перестає битися серце захисника України. Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі. Спочивай з миром, Герою!

7 березня 2024 року оголошено днем жалоби у Шумській громаді.