Загинув військовослужбовець Валерій Лівар

Дата: 17.10.2022 10:40

Жорстока, кровопролитна війна продовжує забирати життя найкращих синів та доньок України. Шумську громаду сколихнула чергова страшна звістка.
У боях неподалік с. Опитне Покровського району на Донеччині 13 жовтня 2022 року загинув солдат Валерій Петрович Лівар, 1975 року народження, житель с. Цеценівка.
Коли розпочалась повномасштабна війна він не зміг залишитись осторонь та пішов захищати Батьківщину від ворогів. Загинув, виконуючи бойове завдання з виявлення та знищення сил противника.
Валерій був дуже щирим та світлим, готовим прийти на допомогу у будь-який момент. Люблячий син, турботливий батько, добрий, надійний друг та побратим. Всі, хто знав Валерія, розповідають, що позитивнішої та кращої людини за нього не знають.
Вічна пам’ять та шана захиснику. Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та друзям загиблого Героя. Про зустріч тіла загиблого та чин поховання буде повідомлено згодом…