Відзначення 112-ї річниці від дня народження письменника – краянина У.Самчука у Тилявському НВК

Дата: 22.02.2017 16:45

Твоя Волинь – це ще й, Уласе, Ти,

У дзвонах правди, величі і слова.

Г. Петрук-Попик

Фото без описуВчителі історії та учні загальноосвітніх навчальних закладів Шумської міської ради побували на урочинах з нагоди відзначення 112-ї річниці від дня народження письменника – краянина У.Самчука. Привітно зустрів гостей Тилявський НВК. Директор літературно – меморіального музею імені У.Самчука П.Д.Панасюк та науковий співробітник, вчитель історії Тилявського НВК О.М. Волянюк провели цікаву екскурсію. Вчителі мали можливість зустрітися з письменниками обласної Спілки письменників України, взяти участь у круглому столі «Улас Самчук в духовному просторі України» та літературно – музичній композиції «Чи більше хто Волині словом дав».

Учні загальноосвітніх навчальних закладів Шумської міської ради стали переможцями районного літературно-мистецького конкурсу «Самчукова криниця», конкурсу малюнків до творів У.Самчука та були нагороджені подарунками.