Соціальний контейнер для дитячих речей

Дата: 11.08.2020 10:40

Напередодні початку нового навчального року Шумська міська рада оголошує відновлення прийому речей у соціальний контейнер. Акція спрямована на підтримку малозабезпечених сімей та сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах

Наближається осінь, багато хто здійснив прибирання у своїх будинках протягом своєї відпустки та хоче поділитися вживаними речами. На території адмінбудинку (перший поверх) встановлений контейнер, куди можна принести дитячий одяг та взуття, дитячі книги та іграшки (крім м’яких) та канцтовари.

Вимоги до усіх речей: у гарному стані чистий одяг та взуття упакувати у пакети; дитячі іграшки та книги без дефектів. Зібрані речі працівники міської ради пересортують, відповідно до потреб, та передадуть у дитячі садочки, НВК та малозабезпеченим сім’ям громади.

Велике прохання: не приносьте у контейнер речі, які уже давно потрібно викинути у смітник, вони лише завдають клопоту працівникам та загромаджують територію.