Шумськ долучається до Вікімарафону

Дата: 30.01.2020 16:55

Цьогоріч українській Вікіпедії, одній із найпопулярніших сайтів України, виповнюється 16 років. З 26 січня до 1 лютого проходить Вікімарафон – масштабна акція з редагування Вікіпедії. У межах Вікімарафону по всій Україні проходять вікізустрічі, де можна навчитися редагувати Вікіпедію й отримати пам’ятні сувеніри.

Громадська організація «ІнСорс» також долучалися до Вікімарафону та організували навчання у м. Шумськ. Захід відвідали працівники міської ради, які отримали консультації щодо написання статтей до онлайн-енциклопедії від тренера Віктора Смоляка.

Шумська міська рада минулого року розпочала роботу щодо написання статей у Вікіпедії про історію населених пунктів Шумської громади. Просимо долучитися до даного проекту та стати автором або співавтором статей про нашу історію, культуру, громадських діячів, інфраструктуру, події. Для того, щоб створити власну статтю або редагувати уже створену бажано зареєструватися у системі. Проте, міська рада з радістю зможе допомогти опублікувати Ваші статті, доповнити уже готові. За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном 0961035781, або на електронну пошту larysakarpiuk@ukr.net.