Іграшки з соціального контейнера потрапили у добрі руки

Дата: 22.01.2020 08:25

В добро вірить лише той, хто його творить.
Марія Ебнер-Ешенбах

Минулого року Шумська міська рада розпочала добру ініціативу: встановили соціальний контейнер, куди усі бажаючі мають змогу віднести дитячі речі та іграшки. Уже працівники міської ради декілька разів організовували акції та передавали речі з контейнера тим, хто цього потребує.

Цей рік розпочали із приємної справи: передали частину іграшок та канцтоварів із контейнера для Великоіловицького та Онишковецького навчально-виховних комплексів, зокрема для дошкільних різновікових груп.

Щиро вдячні усім, хто долучається до доброї справи. Усі, хто бажає поділитися власними речами, велике прохання приносити у контейнер лише у гарному стані, без дефектів: чистий дитячий одяг та взуття, дитячі книги та іграшки (крім м’яких)!

Акція триває, робити добрі вчинки ніколи не пізно!