Шумський район, Тернопільська область

Методоб’єднання вчителів зарубіжної літератури

24 січня 2016 року на базі Шумської ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 відбулося методоб’єднання вчителів зарубіжної літератури. Своїм досвідом роботи поділилися вчителі: Івасюк Л.В. (Угорський НВК), Пастерук І.О. ( Рохманівська ЗОШ І-ІІ ступенів), Полуяктова С.Ю. (Шумська ЗОШ І –ІІІ ступенів №1).

Бойчук Г.П. – вчитель зарубіжної літератури Бірківського НВК – цікаво та змістовно розповіла про  виразне читання як мистецтво майстерності при вивченні художніх творів, запропонувала практичні вправи  на тренування дихання, голосу, дикції.

Провозюк Л.Г. – психолог Шумської ЗОШ І –ІІІ ступенів №1 – представила присутнім  енергейзери, які можна використати на уроках зарубіжної літератури та в позаурочний час.

Вчителі зарубіжної літератури мали можливість побачити позакласний захід «В гостях у казки» (виступ членів драматичного гуртка «Сценікорум», керівник Полуяктова С.Ю.).