Свято «Юні обдарування»

Дата: 09.02.2017 17:16

Сьогодні день ваш і ваш час,

Й вершина перша вам під силу,

Життя – це гарт, життя – це шанс,

Лише у праці здобувають крила.

У Шумському центрі позашкільної роботи проведено свято «Юні обдарування» для переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та обласних  творчих конкурсів. Засідання було організовано в імпровізованому творчому еліт-кафе «Краще всіх». Учнів вітали та нагороджували грошовими  сертифікатами голова Шумської міської ради Фото без описуПлетюк В.Є. та начальник відділу освіти, молоді та спорту Фото без описуДмитрук Л.В.. Переможцям дарували  пісні Соломія Грищук, Богдан Золотун, квартет Шумського ліцею (керівник Ільків В.М.), тріо  із Шумського НВК (керівник Гібула Р.В.), демонстрували моди вихованці гуртка «Крою і шиття» Костюк С.Б., танцювали юні учасники хореографічного гуртка «Тополина» (керівник Паламар С.І.). Учасники святкової зустрічі  відповідали на запитання гри  «Де логіка?», танцювали  на веселій перерві та змагалися у вмінні читати скоромовки.  На завершення зустрічі було проведено флеш моб «Діти Шумщини за мир».  Ведуча та автор ідеї – Фаюра Н.Ж.