Однією проблемою у Руській Гуті стане менше.

Дата: 07.08.2018 12:12

Фото без описуУ понеділок проведено зустріч міського голови Плетюка В.Є. і в.о.старости сіл Андрушівка, Кутянка, Переморівка, Руська Гута Гірника Я.І. з керівником підрядної організації ВААТ 2065 по встановленню водонапірної башти в с.Руська Гута

Проблем з водопостачанням у цьому селі була давно, але фінансово вирішити її сільська рада не змогла і лише зараз після створення громади розпочато роботи.

На сьогоднішній день вже проведено роботи з облаштування фундаменту під башту Рожновського, місцевою підрядною організацією проведено її капітальний ремонт. Вирішується питання її підключення до електромережі.

Крім всього у цьому році у Руській Гуті заплановано відновлення вуличного освітлення.