Шумська міська рада - об'єднана територіальна громада
Шумський район, Тернопільська область

Відтепер закордонні та українські паспорти можна виготовляти у міському ЦНАПі

Приємна подія відбулася сьогодні у Шумській громаді. Відтепер у центрі надання адміністративних послуг Шумської міської ради можна буде оформити закордонний паспорт та паспорт громадянина України – у вигляді ID-картки.

 

 

 

 

 

 

 

Як зазначив міський голова Володимир Плетюк, відкриття такого робочого місця у ЦНАПі дозволить зробити цю послугу доступнішою – аби зменшити черги, щоб людині було зручно і комфортно.

До слова, на Тернопіллі це перший Центр адміністративних послуг, який взявся за надання такої послуги жителям своєї громади. А взагалі, за словами міського голови, за півтора року, відколи діє міський ЦНАП, кількість послуг вдалося суттєво розширити – від 140 – до 202. Але на цьому зупинятися не збираються, бо, як повідомила керівник ЦНАПу Людмила Мельничук, у планах – чимало нових задумів, які ітимуть у ногу з сучасністю.

 

 

 

 

 

Того дня на Шумщині з робочою поїздкою побував голова облдержадміністрації Степан Барна, тому, разом з керівниками району завітав на приємну для шумчан подію і відзначив, що децентралізація і має на меті не просто надати громадам більші повноваження, а й можливості використовувати місцеві ресурси з користю для людей.

Реалізувати такий важливий для громади проект змогли завдяки грантовим коштам – про це розповів Координатор Проекту ПРООН «Розвиток орієнтований на громаду» в Тернопільській області Ігор Стефанів. 

 

 

 

Про співпрацю у питанні оформлення паспортів говорив перший заступник начальника Державної міграційної служби України в Тернопільській області Чубатий Іван Богданович .

 « повернутися до списку новин