Шумська міська рада - об'єднана територіальна громада
Шумський район, Тернопільська область

Шумський відділ обслуговування громадян Кременецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області повідомляє

   

      Шумський відділ обслуговування громадян Кременецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області повідомляє, що у зв’язку із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 14.03.2016 № 167 до постанови Кабінету Міністрів України від 05.11.2014 № 637 «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам», виплата  призначених внутрішньо переміщеним особам  пенсій, соціальних допомог, компенсацій,  тощо, які виплачуються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів починаючи з 01.07.2016  буде здійснюватися виключно через ПАТ «Державний ощадний банк України». 

         Для ідентифікації одержувачів пенсій – переселенців та забезпечення виплати їм пенсій здійснюється емісія платіжних карток, які одночасно є пенсійним посвідченням, із зазначенням на них графічної та електронної інформації про власника та його електронного цифрового підпису. Строк дії карток, які одночасно є пенсійним посвідченням, встановлюється до трьох років за умови проходження фізичної ідентифікації клієнта Ощадбанку перші 2 рази кожні шість місяців, у подальшому – кожні 12 місяців. Після завершення строку дії картки вона перевипускається за рахунок банку.

          Одержувачам    пенсій,   які    є   внутрішньо   переміщеними   особами, необхідно  звернутися  до  органів Пенсійного фонду  за місцем   перебування  таких осіб на обліку, за зміною пенсійних посвідчень на платіжні картки, які  одночасно є пенсійним посвідченням.          

 

 

Заступник начальника  Шумського відділу обслуговування громадян                                                   Г.І.Середюк    « повернутися до списку новин