Шумський район, Тернопільська область

Турнір з футзалу серед юнаків

У м.Тернопіль відбулись фінальні обласні змагання 10-11 класів за програмою XXI Спартакіади Тернопільської області 2016/17 рр.

В спортивних залах Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №26 та Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №27 тривали справжні футбольні баталії. У фіналі ХХІ Спортивних ігор школярів зустрічались  найсильніші команди Тернопільської області з футзалу із Шумська, Чорткова, Теребовлі, Тернополя, Лановецького, Зборівського районів та Гусятинської СР.

Усі команди уже ставали переможцями у попередньому зональному етапі Ігор і приїхали налаштовані на перемогу, що й було помітно по іграм. Кожна команда намагалась показати свій максимум. В підсумку команда м. Шумськ (представник Попов С.А) зайняла четверте місце у обласних змаганнях.